Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
DURABLE
ICO
MAUL
RAPESCO
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ďalšie spinky
dávkovač sponiek
držiak na sponky
klip na dokumenty
sponky
štipec na dokumenty
Veľkosť
Farba
biela a odtiene
čierna a odtiene
fém
mix
modrá a odtiene
mosadz
ružová a odtiene
strieborná a odtiene
žltá a odtiene
Protišmykový povrch
Magnetické
Kapacita

Sponky, spony, klipy na dokumenty a dávkovače

Hlavná stránkaKancelárske potrebyKancelárske doplnkySponky, spony, klipy na dokumenty a dávkovače
53 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.32
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVG28
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.046kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.32
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.37
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVG33
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.37
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.82
€0.01/ks
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVG50
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.121kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.82
(€0.01/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.84
€0.07/ks
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVBR25
Merná jednotka: škatuľa (12 ks)
Hmotnosť: 0.065kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.84
(€0.07/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.25
€0.10/ks
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVBR32
Merná jednotka: škatuľa (12 ks)
Hmotnosť: 0.107kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.25
(€0.10/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.13
€0.18/ks
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVBR41
Merná jednotka: škatuľa (12 ks)
Hmotnosť: 0.203kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.13
(€0.18/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.05
€0.25/ks
Značka: VICTORIA OFFICE
Obj. kód: IKVBR51
Merná jednotka: škatuľa (12 ks)
Hmotnosť: 0.337kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.05
(€0.25/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.53
€0.01/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGKH28
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.038kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.53
(€0.01/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.14
€0.01/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGKH50
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.099kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.14
(€0.01/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.97
€0.08/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGKH75
Merná jednotka: škatuľa (50 ks)
Hmotnosť: 0.168kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.97
(€0.08/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.60
€0.01/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGKM28
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.044kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€0.60
(€0.01/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.57
€0.02/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGKM50
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.109kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.57
(€0.02/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€8.14
€0.08/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB121324
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.39kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€8.14
(€0.08/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.10
€3.10/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGTLUXF
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.073kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.10
(€3.10/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.10
€3.10/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGTLUXFK
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.072kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.10
(€3.10/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.10
€3.10/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICGTLUXK
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.072kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.10
(€3.10/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.57
€0.02/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICMK44216
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.033kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.57
(€0.02/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.08
€0.02/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICMK44425
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.043kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.08
(€0.02/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.46
€0.02/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICMK44530
Merná jednotka: škatuľa (100 ks)
Hmotnosť: 0.058kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.46
(€0.02/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.33
€0.17/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1508
Merná jednotka: blist (80 ks)
Hmotnosť: 0.222kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€13.33
(€0.17/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.30
€0.17/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1349
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.061kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.30
(€0.17/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.30
€0.17/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1351
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.06kg
Dostupnosť: Neurčitý stav, navrhujeme alternatívny produkt.
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.30
(€0.17/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.64
€0.17/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1428
Merná jednotka: blist (80 ks)
Hmotnosť: 0.22kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€13.64
(€0.17/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.46
€0.27/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1427
Merná jednotka: blist (35 ks)
Hmotnosť: 0.175kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.46
(€0.27/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.26
€0.36/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1353
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.182kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.26
(€0.36/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.33
€0.37/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1352
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.184kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.33
(€0.37/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.13
€0.36/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1354
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.17kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.13
(€0.36/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.09
€5.09/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4025SS
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.09
(€5.09/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.67
€6.67/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4025MC
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.67
(€6.67/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.84
€0.14/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4050MC
Merná jednotka: škatuľa (50 ks)
Hmotnosť: 0.043kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.84
(€0.14/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.71
€0.09/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4050SS
Merná jednotka: škatuľa (50 ks)
Hmotnosť: 0.041kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.71
(€0.09/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€17
€0.09/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRCP20040S
Merná jednotka: škatuľa (200 ks)
Hmotnosť: 0.158kg
Dostupnosť: do 4-6 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€17
(€0.09/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€18.18
€0.12/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRCP20040M
Merná jednotka: škatuľa (150 ks)
Hmotnosť: 0.122kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€18.18
(€0.12/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.18
€1.02/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRCB050B1
Merná jednotka: škatuľa (10 ks)
Hmotnosť: 0.191kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.18
(€1.02/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€14.45
€1.45/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRCB060B1
Merná jednotka: škatuľa (10 ks)
Hmotnosť: 0.291kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€14.45
(€1.45/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Dočasne nedostupné. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.35
€5.35/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICMC128127
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.35
(€5.35/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
53 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie